نتایج نهایی رتبه های یک تا ده گروه درس زندگی بر اساس پیش بینی ۱۱ مرداد

۱۹ رتبه برای رشته ریاضی : کسب ۶ رتبه تک رقمی کشوری + ۱۳ رتبه یک تا ده در مناطق سه گانه در رشته ریاضی

۱۴ رتبه برای رشته تجربی : کسب ۷ رتبه تک رقمی کشوری + ۷ رتبه یک تا ده در مناطق سه گانه در رشته علوم تجربی

بازدیدکنندگان وفادار سایت درس زندگی در جریان هستند که سال گذشته و حدود ۳ هفته قبل از اعلام رسمی نتایج توسط سازمان سنجش ، پیش بینی های خود از رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور ۹۴ را در این سایت منتشر کردیم که بالغ بر ۹۶ درصد آن پیش بینی ها محقق گردید، به خصوص پیش بینی کسب هشت رتبه تک رقمی کشوری که شش مورد آن عیناً به وقوع پیوست.

امسال نیز در تاریخ ۱۱ مردادماه این لینک ( اینجا ) پیش بینی های خود را در خصوص نتایج شاگردان کمپ کنکور درس زندگی اعلام کرده بودیم و اکنون با اعلام رسمی اسامی نفرات ۱ تا ۱۰ کشوری توسط سازمان سنجش، می توانید در ادامه این مطلب تعداد رتبه های تک رقمی گروه درس زندگی را مشاهده بفرمایید.
( البته ما اسامی آندسته از دانش آموزانی که قبل از تولدشان در آزمون های آزمایشی مؤسسات دیگر شرکت کرده و یا به زور و اجبار و تطمیع مدیران ضعیف برخی از مدارس ملزم به ثبت نام در آزمون های آزمایشی آنها شده اند تا اسمشان در بانک اطلاعاتی چنین مؤسساتی برای روز مبادا وجود داشته باشد. اما حتی یکبار هم در آزمون های آنها شرکت نکرده اند را در فهرست اسامی خود اعلام نکرده ایم هرچند همانند روال سالهای گذشته سایتهای منتسب به این مؤسسات از شب گذشته اقدام به ساخت مصاحبه های جعلی بی نام کرده اند و امروز صبح با اعلام اسامی رتبه های برتر بلافاصله جای خالی آن اسامی را در مصاحبه های خود با این نامها تکمیل نموده اند. جالب است که این موسسات حتی به خود زحمت نمی دهند تا فرمت سوالات مصاحبه جعلی خود را تغییر دهند و همواره بر چند سوال کلیشه ای و مشخص که هدفش تبلیغ آزمون ها و کتب بی کیفیت کنکورشان است تاکید می ورزند .
در هر صورت وظیفه ما پایبند بودن به تعهد خود در قبال خانواده های شاگردان خود مبنی بر محرمانه نگه داشتن اسامی آنهاست و اینکه بعدا برخی از این عزیزان در اثر فشارهای موسسات متقلب و یا ارائه پیشنهادات مالی اغوا کننده چه رفتاری از خود نشان دهند، خللی در رعایت تعهد و پیمان از سوی ما ایجاد نمی کند. زیرا گروه درس زندگی با تکیه بر علم و دانش متخصصین خود و نه ترفندهای زشت تبلیغاتی مسیر خود را می رود و نیازی به تبلیغات گسترده و دروغین آنهم با اسامی رتبه های برتر ندارد. )

اما یک هشدار به رتبه های برتر خود می دهیم و آن اینکه از نظر ما هیچ اشکالی ندارد که در مصاحبه های خود، موفقیتتان را صرفاً حاصل زحمات خود بدانید و نامی از حامیان علمی خود به میان نیاورید زیرا گروه درس زندگی نیازی به تعاریف و تمجیدهای شما ندارد و ما نیز غرور نوجوانی و جوانی شما را بخوبی درک می کنیم اما لطفاً وارسته و آزاده باشید و تحت تأثیر وعده های مالی برخی از مؤسسات کنکور و برای تبلیغ آزمون ها و کتب کنکوری بی کیفیت آنها، توصیه های غلط به دانش آموزانی که سالهای آینده باید در کنکور سراسری شرکت نمایند نکنید زیرا این عزیزان را به بیراهه هدایت خواهید کرد. پس لطفاً چیزی را که برای خود نمی پسندید، برای دیگران هم نپسندید ( مشاهده فیلم اعترافات تلخ رتبه های برتر کنکور سراسری سالهای گذشته ) زیرا قطعاً دنیا محل مکافات و مجازات است و بازخورد این راهنمایی نادرست در زندگی شخصی خودتان نیز نمود منفی خود را نشان خواهد داد.

ضمن عذرخواهی از شما به دلیل جلوگیری از سوء استفاده برخی از مشاورین تحصیلی ، مؤسسات کنکور و نیز برخی از سایتهای فعال در زمینه کنکور، همچنین بنا به تعهدی که به خانواده های دانش آموزان خود مبنی بر محرمانه ماندن اسامی آنها از تیررس عموم داشته ایم ( زیرا اغلب آنها تمایل ندارند دیگران بدانند که فرزندشان مشاور تحصیلی داشته و یا از کارگاههای درسی و تست زنی ما استفاده کرده است )، امکان مشاهده این صفحه تنها برای دانش آموزان گروه درس زندگی و خانواده هایشان مقدور است. لذا این دسته از عزیزان می توانند از طریق مشاور خود و یا ورود به صفحه تلگرام زیر و بعد از تأیید هویت شان، درخواست رمز مشاهده صفحه نمایند:

ورود به نشانی تلگرام واحد پاسخگویی کنکور درس زندگی

در لینک زیر پیش بینی های یازده مرداد ما و تطبیق آن با نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش را برای کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی مناطق سه گانه کشور، برای رشته های علوم تجربی و ریاضی را مشاهده خواهید کرد. 

همچنین اسامی آن دسته از داوطلبین کنکوری که با حمایت افراد خیّر و یا اسپانسرهای مالی شان، زیر نظر سینا تهرانی و دستیاران ایشان قرار گرفته و احتمال کسب رتبه های زیر صد آنها وجود داشته است نیز در فهرست زیر قابل مشاهده است اما به دلیل حفظ شأن و منزلت این عزیزان، نام آنها بصورت عادی در میان سایر اسامی در لینک زیر اعلام گردیده است: 

ورود به صفحه مشاهده پیش بینی رتبه های تک رقمی و دو رقمی با در دست داشتن رمز صفحه

متفاوت ترین نتایج از نگاه تیم تحلیل کنکور درس زندگی
بیشترین میزان پیشرفت: متعلق به دو دانش آموزی است که سال گذشته رتبه هایی بالای چهار هزار و ده هزار کسب کرده بودند اما در کنکور سراسری امسال در رشته تجربی موفق به کسب رتبه های دو رقمی در مناطق یک و دو گردیده اند.

بهترین نتیجه کار گروهی؛ متعلق به دانش آموزان دختر شهر تهران است که همزمان تصمیم گرفتند تا با تشکیل یک گروه هشت نفره و گذراندن دروس مدرسه بصورت غیرحضوری در فضایی کاملاً دوستانه و با کمک به یکدیگر موفق به کسب یک رتبه ۱ تا ۱۰ در منطقه یک ؛ چهار رتبه دو رقمی و سه رتبه زیر ۲۰۰ گردند.

بهترین نتیجه با حمایت اسپانسرهای مالی؛ متعلق به ۲۱ دانش آموز پرتلاش و مستعد انتخاب شده توسط افراد خیّر و حامیان مالی از شهرهای مختلف بوده است که از این تعداد ۴ نفر موفق به کسب رتبه های تک رقمی مناطق خود ، ۱۲ نفر موفق به کسب رتبه دو رقمی و ۵ نفر دیگر نیز موفق به کسب رتبه هایی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ گردیده اند.

فهرست