ویژگی های منحصربفرد سامانه آزمون های آنلاین گروه مشاوره تحصیلی درس زندگی

سال ۹۷ ، آزمون های مؤسسه درس زندگی از نگاه رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور به عنوان استانداردترین آزمون های درون مؤسسه ای شناخته شد.( لینک خبر اینجا )
آن زمان این آزمون ها را فقط بین شاگردان خود برگزار می کردیم اما از کنکور ۹۸ تصمیم گرفتیم تا به دانش آموزان کل کشور اجازه دسترسی به سامانه آزمون های آنلاین
خود را بدهیم ( فرم ثبت نام در انتهای همین صفحه )

 

همکاری بیش از ۶۰ دبیر برجسته در طراحی سؤالات

تا این لحظه بیش از ۶۰ دبیر زبده کنکور درسهای مختلف و دبیران با استعداد و خلاقی که توسط رتبه های تکرقمی ما در شهرهای مختلف شناسایی و کشف شده اند در طراحی آزمون های تکدرس ، چند درسی و نیز آزمون های جامع داخل این سامانه با ما همکاری می کنند.

کلیه آزمون های آزمایشی کشور زیر ذره بین تیم درس زندگی

کلیه سؤالات اشتباه آزمون های آزمایشی مختلف و نیز سؤالات آزمون های مرحله ای مدارس موفق و خاصّ کشور بعد از تبدیل شدن به سؤالاتی ایده دار و صحیح وارد بانک سؤالات سامانه آزمونهای آنلاین ما شده و با نظارت تیمی از بهترین دبیران و چند تن از رتبه های برتر گروه درس زندگی در طراحی آزمون های داخل سامانه بکار می رود.

با دانش آموزان بیش از ۲۵۱ دبیرستان رتبه آور کنکور رقابت کنید

تا این لحظه بسیاری از دانش آموزان ۲۵۱ دبیرستان رتبه آور کنکور در سامانه آزمون های آنلاین درس زندگی ثبت نام کرده و با یکدیگر رقابت می کنند. دانش آموزانی از مدارس ماندگار البرز تهران، علامه طباطبایی تهران، شعبات مدارس علامه حلی تهران ، انرژی اتمی ، مدارس سلام ، مدارس فرزانگان شهرهای تهران ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، کرج ، مدارس تیزهوشان هاشمی نژاد مشهد ، شهید اژه ای اصفهان ، فرزانگان امین اصفهان و دهها مدرسه دیگر از سایر شهرها در سامانه آزمون های آنلاین گروه درس زندگی عضو هستند.

پوشش کامل ایده های طراحان کنکور سراسری در آزمون های تکدرس مبحثی

سؤالات آزمون های تکدرس مبحثی بگونه ای انتخاب می شوند که هر نوع ایده ای که احتمال طرح آن توسط طراحان سازمان سنجش در کنکور سراسری می رود را پوشش دهند. 

آزمون های مرحله ای مشابه روانشناسی سازمان سنجش

به منظور ارتقای سطح آمادگی دانش آموزان گروه درس زندگی و منطبق با برنامه های درسی ارائه شده توسط مشاورین این گروه ، آزمون های مرحله ای دقیقی مشابه میزان سختی و نحوه ی چیدمان روانشناسی شده ی سازمان سنجش طراحی و در داخل سامانه آزمون های آنلاین قرار داده ایم.

فرآیند آزمون دهی بسیار ساده و روان

سامانه آزمون آنلاین ما بگونه ای طراحی شده است که داوطلب براحتی و با تلفن همراه ، تبلت ، لب تاپ و یا کامپیوتر خود براحتی می تواند در آزمون شرکت نموده و
براحتی به کلیه سؤالات یک آزمون دسترسی داشته باشد تا همانند دفترچه ی کنکور سراسری بتواند میان دروس یا سؤالات مختلف مدام در رفت و آمد باشد.

صدور آنی کارنامه و دسترسی به فایلهای آزمون

بعد از شرکت در آزمون و انتخاب گزینه اتمام ، کارنامه کامل آزمون با جزئیات دقیق در دسترس تان قرار خواهد گرفت، همچنین شما به فایل سؤالات و پاسخ تشریحی آزمون نیز دسترسی خواهید داشت.

امکان ثبت نام در سامانه برای کلیه دانش آموزان و داوطلبین کنکور

ثبت نام در سامانه فقط مختص شاگردان گروه درس زندگی نیست ، بلکه کلیه دانش آموزان مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم و نیز فارغ التحصیلان دو رشته تجربی و ریاضی نیز می توانند از طریق لینک زیر در این سامانه عضو شده و از آزمون های آن استفاده کنند.

فعالسازی آزمون های سفارشی به مدت یک سال

هر آزمونی که در این سامانه خریداری نمایید به مدت یک سال در پنل کاربری شما فعال خواهد بود و لذا هیچ محدودیتی از نظر زمانی برای شرکت در آزمون مورد نظرتان وجود ندارد.

فهرست
question