علمی ترین و رتبه سازترین مشاور کنکور

سینا تهرانی مشاور تحصیلی و متخصص مدیریت برنامه ریزی آموزشی و رتبه ۱۰ کنکور سراسری در رشته ریاضی است. او در چند سال اخیر بارها به عنوان رتبه آورترین مشاور و بهترین مشاور کنکور در دو رشته ریاضی و تجربی معرفی شده است . آقای تهرانی در کار خود فردی بسیار علمی، جدّی و منظم بوده و شاگردانش را با حساسیت زیادی انتخاب می کند.

معرفی سینا تهرانی مشاور کنکور

مشاوره های آنلاین

ثبت نام متقاضیان و نیز کلیه خدمات مشاوره تحصیلی و کنکور گروه درس زندگی بصورت آنلاین و غیرحضوری انجام می گیرد. همچنین کلیه خدمات مشاوره آنلاین ، کلاس ها و ورک شاپ های آموزشی از طریق سامانه پیشرفته آموزش و آزمون آنلاین این گروه و با نظارت مستقیم سینا تهرانی ارائه می گردد.

مشاوره تحصیلی آنلاین

آموزش روش های مطالعه و یادگیری رتبه سازترین مشاور کنکور

آزمون سراسری ۹۹ و کسب ۴ رتبه تکرقمی توسط شاگردان سیناتهرانی نشان داد که برای حل سریع سؤالات سخت طراحان باهوش سازمان سنجش و کسب درصدهای بالای ۹۰ ؛ باید روشهای مطالعه و یادگیری سریع ، بی نظیر و منحصربفرد بهترین مشاور کنکور کشور را بیاموزید. روش هایی فراتر از چند خلاصه نویسی و نت برداری سنتی و ساده لوحانه.

روش مطالعه سینا تهرانی مشاور کنکور

روش های محرمانه

روش های مشاور تحصیلی ما کاملاً محرمانه است زیرا متأسفانه طراحان سازمان سنجش در کنکور سراسری ۹۹ ، با بهره گیری از فیلم ها ، جزوات آموزشی آفلاین و آنلاین مؤسسات مختلف که در فضای مجازی بصورت رایگان پخش شده است، سؤالات بی نظیری طرح کردند که حتی دبیران کنکور این مؤسسات تا یک هفته بعد از برگزاری کنکور در انتخاب گزینه صحیح بسیاری از تستها با یکدیگر اختلاف نظر داشتند.

روشهای محرمانه مشاور کنکور آقای تهرانی

کشف ایده های طراحان

ساعت های مطالعه زیاد و حل هزاران تست فقط باعث ۵ یا ۶ رقمی شدن رتبه شما می شود! سینا تهرانی مشاور کنکور و دستیاران وی شیوه استخراج ایده های ناب و ظریف طراحان سازمان سنجش را به شما می آموزند. با تمرکز بر این ایده ها و با صرف کمترین زمان مطالعه و حل کمترین تعداد تست، براحتی رتبه های تکرقمی و دو رقمی را از آن خود کنید.

کشف ایده های طراحان آزمون سراسری

برنامه های درسی کاملا منظم و علمی مشاور کنکور

طرح ریزی برنامه درسی رتبه ساز و ارائه منظم آن بدون حتی یک روز تأخیر ؛ نیاز به دانش و تجربه فوق العاده ی مشاور تحصیلی با دانش و توانمند دارد و اساساً محال است که یک دانش آموز بتواند برای خود برنامه ریزی درسی انجام دهد . آمارها نشان می دهد بیش از ۸۸ درصد رتبه های زیر ۱۰۰ گروه درس زندگی در ۵ سال اخیر ، برنامه های درسی آقای تهرانی مشاور تحصیلی خود را عامل شماره یک موفقیت خود در آزمون سراسری می دانند.

برنامه درسی علمی ترین مشاور تحصیلی
یک نابغه شوید

ضریب هوشی یا همان آی کیو برخلاف تصور گذشته ، قابل افزایش است. سینا تهرانی به کمک روش های جدید و فوق العاده دانشمندان حوزه مغز و عصب شناسی؛ فایلهای صوتی خاصی را در کنار برنامه های درسی و مشاوره کنکور خود ارائه می کند که بطرز شگفت انگیزی ؛ باعث افزایش آی کیو ، افزایش قدرت و سرعت حافظه در یادگیری مطالب درسی ، افزایش قدرت تمرکز ، افزایش میزان دقت و افزایش سرعت تست زنی و حل مسئله گردیده و از شما یک نخبه می سازد.

آزمون های آزمایشی با تفکر مشاور کنکور ما

مدعی هستیم بالاترین و با کیفیت ترین جامعه آماری از نظر میزان دانش آموزان نخبه مدارس کشور را در اختیار داریم. همچنین کلیه آزمون های آزمایشی مؤسسات کنکور زیر ذره بین بیش از ۶۰ دبیر برجسته کنکور و دهها رتبه برتر کنکور سالهای گذشته ما قرار دارد بطوریکه این عزیزان همانند طراحان سازمان سنجش ، سؤالات اشتباه و یا ناقص این آزمون ها را به سؤالات کاملتر تبدیل نموده و در آزمون های آزمایشی گروه درس زندگی بکار می برند.

آزمون های آزمایشی آنلاین سینا تهرانی
مهار استرس با روشهای مشاور کنکور ما

فقط یک مشاور تحصیلی برجسته و موفق نظیر سینا تهرانی می تواند با روش های علمی خود کاری کند تا شما در روز کنکور ؛ در بهترین وضعیت روحی خود باشید در غیر اینصورت حتی اگر معدلتان ۲۰ هم باشد و حسابی درس خوانده باشید، به دلیل استرس و اضطراب شدید و یا وقوع اتفاقات ناگهانی و استرس زا قادر به نمایش تمام هوش و توان علمی خود نشده و حاصلش یک رتبه ۴ یا ۵ رقمی خواهد بود.

مهار استرس و کنترل زمان

قواعد خاص سینا تهرانی مشاور کنکور در انتخاب شاگردان

سینا تهرانی شرایط خاصی در گزینش شاگردانش دارد به همین دلیل بطور میانگین از هر ۲۷ فرم ارسالی فقط یک متقاضی شاگرد این مشاور کنکور برجسته کشور می شود. ایشان برای پذیرش شاگردان خود هیچ شرط معدل و یا شرط سنّی ندارد. اما به شدت به دستیاران خود که فیلم های ارسالی متقاضیان ثبت نام را بررسی می کنند توصیه می کند تا از ثبت نام دانش آموزانی که دارای اعتماد به نفس کاذبی بوده و یا این مشاور کنکور را با پشتیبان های فلان مؤسسه اشتباه گرفته اند، جلوگیری نماید.

حساسیت در انتخاب شاگردان

طرح مشاوره کنکور سینا تهرانی

مسیر طراحی شده مشاوره کنکور سینا تهرانی تا شب کنکور ، بگونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که دانش آموز یا داوطلب کنکور ضمن داشتن ساعات مطالعه هدفمند و با کیفیت از فرآیند مطالعه و یادگیری لذت ببرد. در این طرح کلیه شاگردان تحت نظارت مستقیم مشاور کنکور خود یعنی سینا تهرانی و هدایت های تحصیلی وی قرار دارند.

طرح مشاوره کنکور سینا تهرانی
فهرست
question