مشاور تحصیلی درس زندگی در فهرست بهترین مشاوران کشور

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دسته‌بندی نشده
  4. chevron_right
  5. اخبار مرکز مشاوره درس زندگی
  6. chevron_right
  7. مشاور تحصیلی درس زندگی در فهرست بهترین مشاوران کشور
بهترین مشاوران خانواره

مشاور تحصیلی درس زندگی در فهرست بهترین مشاوران کشور


خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش و جوانان اقدام به انتشار اسامی بهترین مشاوران زمینه های مختلف روانشناسی نموده است که نام سینا تهرانی مشاور مدیریت آموزشی و تحصیلی گروه درس زندگی به عنوان بهترین مشاور تحصیلی است.

خبرگزاری برنا در بخشی از خبر خود می نویسد:
جمعی از دانشجویان رشته روانشناسی در پژوهشی نتیجه محور به سراغ مراجعین مراکز مشاوره در شهر تهران رفته و با روش های علمی و مبتنی بر مصاحبه ی چهره به چهره ، میزان رضایتمندی آنها را از عملکرد مشاوران این مراکز بررسی کرده اند. این تحقیق و نظرسنجی از ۶۷۴۸ نفر از مراجعین این مراکز؛ شامل ۴۳۲۱ خانم و ۲۴۲۷ آقا و به شیوه ی مصاحبه چهره به چهره و بدون اعمال نظر یا دخالت مشاورین شاغل در مراکز مشاوره و توسط گروههای مختلفی از دانشجویان رشته های روانشناسی و در مدت ۱۴ ماه صورت گرفته است. یکی از پرسش های این نظرسنجی این بوده است که مراجع ، مشاور خود را از چه طریقی انتخاب کرده است؟

نتایج حاصله از این پرسش به شرح ذیل است:
– ۴۸ درصد از طریق توصیه دوستان و آشنایان.

– ۳۶ درصد با جستجو در اینترنت. ۵ درصد از طریق برنامه های رادیو و تلویزیونی.
– ۱۱ درصد هم از طریق سایر روشها.

[su_quote]نکته جالب این نظرسنجی این است که فقط ۵ درصد از مصاحبه شوندگان، مشاور خود را از طریق صدا و سیما انتخاب کرده اند. اما مشاوران منتخب این نظرسنجی چه کسانی هستند؟[/su_quote]

بر اساس این نظرسنجی، فهرستی از بهترین مشاوران بخش های مختلف روانشناسی منتشر شده است که عبارتند از:

بدری سادات بهرامی در بخش مشاوره افسردگی و انزوا طلبی
استاد برجسته دانشگاه شهیدبهشتی و مؤسس مرکز مشاوره شکیبا در نظرسنجی صورت گرفته با اختلاف بسیار بالایی نسبت به رقبای خود به عنوان بهترین مشاور در زمینه حل مشکل انزوا طلبی و درمان انواع افسردگی نظیر افسردگی حاد ، خفیف و اختلال دو قطبی معرفی شده است.


عیسی جلالی در بخش مشاوره خشم و استرس شغلی
این مشاور با تجربه که بیشتر وقت خود را صرف سخنرانی در همایش ها و سمینارهای مختلف می کند در نظرسنجی صورت گرفته به عنوان بهترین مشاور روانشناس در زمینه مدیریت فشارهای عصبی و استرس های شغلی، درمان انواع ترس و اضطراب نظیر آگاروفوبیا یا همان ترس از بیرون رفتن از خانه ، سوشال فوبیا یعنی ترس از مردم و اجتماع ، کلاسترو فوبیا یا ترس از قرارگرفتن در مکان بسته ، آکروفوبیا یا ترس از بلندی ، نکروفوبیا یا ترس از مرگ و … ترس از پرواز ، کنترل خشم و استرس های شغلی شناخته می شود.

دکتر شاهین فرهنگ در بخش روابط اجتماعی
فارغ التحصیل دکترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه هاروارد هرچند اینروزها بیشتر وقت خود را صرف برگزاری همایش می کند اما در آموزش مهارت های ارتباط مؤثر برای بهبود روابط اجتماعی ، عنوان بهترین مشاور را از آن خود کرده است.


سینا تهرانی در بخش مشاوره تحصیلی ، حافظه و ایجاد تحول فردی
فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد در نظرسنجی انجام شده با اختلاف بسیار بالایی نسبت به رقبای خود، عنوان بهترین مشاور تحصیلی و انگیزشی را از آن خود کرده است. او همچنین عنوان بهترین مشاور در حل اختلالات یادگیری و حافظه و نیز ایجاد تحول و دگرگونی فردی را نیز از آن خود کرده است.

[su_button url=”https://www.darsezendegi.ir/%D8%AF%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1/” target=”blank” style=”flat” size=”4″ radius=”round”]ورود به مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور سینا تهرانی و ثبت نام[/su_button]


محمدرضا پوردستمالچی در بخش مشاوره انتخاب رشته
مشاور با تجربه تحصیلی، با شناخت دقیقی که از رشته های دانشگاهی ، ظرفیت ها ، آینده شغلی و نیز الزامات سازمان سنجش برای یک انتخاب رشته ی علمی و اصولی دارد، به عنوان بهترین مشاور در زمینه انتخاب رشته تحصیلی شناخته می شود.

میرمحمد ولی مجد تیموری در بخش اختلالات جنسی
هرچند دکتر مجد یک متخصص اعصاب و روان است اما در نظرسنجی فوق به عنوان بهترین مشاور در زمینه درمان اختلالات جنسی نظیر تنوع طلبی جنسی ، کاهش سرزندگی و نشاط جنسی ، اختلالات نعوظ ، کاهش میل جنسی ، انزال زودرس ، عدم انزال یا انزال دیررس شناخته می شود.

سیما فردوسی در زمینه مشاوره کودک
دوران کودکی حساس ترین و سرنوشت سازترین دوره ی عمر انسان است، بستر موفقیت ها و شکستهای آینده هر فرد در این دوران رقم می خورد. به همین دلیل والدین باید هر نوع مشکل رفتاری یا اختلال در رشد کودک را جدی بگیرند! بر اساس بررسی های صورت گرفته ، خانم سیما فردوسی استاد دانشگاه، بهترین روانشناس در زمینه تربیت و پرورش کودکان سالم و موفق است.


دکتر محمداحسان تقی زاده در زمینه درمان لکنت زبان
لکنت زبان را می توان عدم توانایی در بیان روان و سلیس کلمات و یا جملات با مخاطب نامید. نظرسنجی انجام شده نشان می دهد که در این زمینه دکتر محمد احسان تقی زاده در صدر بهترین متخصصین قرار دارد.

حسین روا زاده در بخش مشاوره وسواس
بیماری وسواس از جمله بیماری های فکری و رفتاری است که می تواند برای فرد بسیار آزار دهنده باشد. نظر سنجی ها نشان می دهد که دکتر حسین روا زاده در زمینه درمان انواع وسواس نظیر وسواس فکری ، وسواس عملی ، وسواس ترس و وسواس الزام در صدر بهترین مشاوران قرار دارد.


لینک منبع اینجا در خبرگزاری برنا

 

نتیجه‌ای پیدا نشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
question