آغاز انتخاب رشته از داوطلبان کنکور سراسری ۹۴

سلام داوطلب گرامی، قاعدتاً شاید عزیزانی که عضو کمپ کنکوری ما هستند به دلیل کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی و حتی برخی از رتبه های سه رقمی نیازی به تعیین رشته نداشته باشند. اما خب در سالهای قبل نیز حتی یک رتبه تک رقمی از ما می خواست تا برایش رشته ای را انتخاب کنیم که به واقعیت های روز جامعه نزدیکتر بوده و آینده شغلی و مالی بهتری داشته باشد و از همه مهمتر در هنگام ادامه تحصیل و درخواست پذیرش از دانشگاههای معتبر جهان و یا تصمیم برای اقامت در کشورهای پیشرفته ای نظیر آمریکا مشکل چندانی نداشته باشد، زیرا قطعاً می دانید که برخی از رشته های پرطرفدار دانشگاهی در ایران برای ادامه تحصیل در کشوری نظیر آمریکا با چالش های جدی مواجه هستند و یک تصمیم غیرمنطقی باعث بازگشت مجدد شما به نقطه اول خواهد شد.

و در برخی موارد نیز که رتبه شخص بین دو یا چند رشته و دانشگاه معلق بود ، می بایست او را بسوی رشته و دانشگاهی که بیشترین شانس قبولی را داشت، هدایت می کردم. لذا در چنین شرایطی انتخاب رشته اهمیت بسزایی پیدا می کند.

اما به دلیل درخواست های مکرر دانش آموزان خارج از کمپ که مشاورشان گروه درس زندگی نبوده است ولی تمایل دارند که کار انتخاب رشته ایشان توسط ما صورت بگیرد ، این فرصت را ایجاد کرده ایم تا این دسته از دانش آموزان نیز بتوانند فرصت بهترین انتخاب را داشته باشند. به خصوص دانش آموزانی که رتبه شان بصورتی است که یک انتخاب رشته هوشمندانه می تواند سرنوشت خوبی را از نظر تحصیلی برایشان رقم بزند.

 

 

No results found

فهرست